دیجی وب

بروز ترین سایت دانلود و اخبار

تبلیغات

ads soon ...

 • قالب Ronneby یک پوسته وردپرسی با نهایت کارایی | رُونِبــــــــــــــی

 • قالب Ronneby | قالب چند منظوره رونبی | قالب وردپرس حرفه ای چندمنظوره رونبی


  قالب Ronneby پوسته وردپرس سایت چندمنظوره حرفه ای 


  رُونِبــــــــــــــی – یک پوسته وردپرسی با نهایت کارایی، خلاقانه و شرکتی است که در تم فارست به فروش بالا و موفقی دست پیدا کرده است. اگر نیاز دارید که یک وب سایت شیک و منحصر بفرد بسازید مطمئننا قالب Ronneby انتخاب مناسبی خواهد بود.


  قالب چندمنظوره رونبی بیش از 50+ پوسته مختلف شامل خلاقانه، شرکتی، بلاگ، نمونه کارها، گالری، فروشگاه، تک صفحه اصلی، بهمراه صفحات متنوع از پیش تعریف شده دارد که با یک کلیک میتوانید هر کدام از آنها را انتخاب کنید.


  ویژگی های اصلی قالب رونبی


  قالب چند منظوره رونبی شامل صفحه ساز، اسلایدر ساز رولوشن اسلایدر، و پلاگین های پریمیوم دیگر به شما این امکان را می دهند که پروژه خود را سریع و آسان طراحی و پیاده سازی کنید. صفحه ساز کشیدن (WPBakery Page Builder)  یا همان ویژال کامپوزر سابق با حالت زنده و بیش از +40 شورت کد مختلف به شما امکان طراحی و ساخت هر نوع صفحه ای را که میخواهید می دهد. این صفحه ساز بصورت پریمیوم و آخرین نسخه در اختیار خریداران رونبـی قرار خواهد گرفت که در نسخه جدید قابلیت بازگشت به قبل (Undo – Redo) به آن افزوده شده است.


  تنظیمات پیشرفته واکنشگرایی صفحات وب شما را با موبایل منطبق می سازد بصورتی که پس از طراحی، سایت خود را آماده و بدون هیچگونه تغییری بصورت واکنشگرا تحویل بگیرید.


   همچنین پنل مدیریتی قدرتمند پوسته که بصورت کامل فارسی سازی شده برای هر کدام از صفحات ، دیدگاه ها ، سربرگ ها ، و… گزینه های متنوعی را تدارک دیده، که میتوانید بصورت کامل و ریز به ریز تمامی قسمت های پوسته اعم از فونت سفارشی، نوع سربرگ و هر تغییری که نیاز است تا به طرح بندی مورد نظرتان برسید قرار داده شده است.


   این پوسته همواره و همیشه در حال توسعه و آپدیت می باشد و تمامی پیش نمایش ها شامل رستوران ، وکلا ، آژانس ، مراقبت های بهداشتی ، فروشگاه ، تناسب اندام ، اپلیکیشن ، بلاگ ، اخبار ، نمونه کارها ، تک صفحه ای بزودی ارائه میشوند، یا میتوانید استایل مورد نظر خود را طراحی کنید. برای پشتیبانی و رفع مشکلات احتمالی به سادگی به تیم دستیار و پشتیبانی ما تیکت یا ایمیل بزنید که ما رونبـی را بصورت کامل و سریع پشتیبانی میکنیم و راه حل های مفید و سریعی را به مشتریانمان پیشنهاد می دهیم.


  ویژگی های قالب چند منظوره رونبی به روایت تصویر


  قالب چند منظوره رونبی پوسته وردپرس سایت حرفه ای | قالب Ronneby تم وردپرس خلاقانه

  قالب چند منظوره رونبی پوسته وردپرس سایت حرفه ای

  قالب Ronneby تم وردپرس خلاقانه

  قالب Ronneby تم وردپرس خلاقانه

  قالب Ronneby تم وردپرس خلاقانه

  پوسته وردپرس رونبی,طراحی سایت با رونبی,قالب وردپرس Ronneby,رونبی با نهایت کارایی,طراحی سایت حرفه ای با رونبی

  پوسته رونبی,رونبی,قالب خلاقانه رونبی،بهترین پوسته وردپرسی,پوسته وردپرس رونبی,Ronneby Multipurpose


   


     The post قالب Ronneby یک پوسته وردپرسی با نهایت کارایی | رُونِبــــــــــــــی appeared first on راست چین.